Personal

Johan Jaktlund
Johan leder företaget ihop med Frida
johan.jaktlund@lejatouring.se

Frida Galle
Frida leder företaget ihop med Johan samt har hand om ekonomifrågor.
frida.galle@lejatouring.se

Per Andersson
Per är ansvarig för linjetrafiken
per.andersson@lejatouring.se

Sofia Däldehög
Sofia hanterar löner
och personalfrågor.
sofia.daldehog@lejatouring.se

Per Samuelsson
Per sysslar mest med offerter och trafikledning
per.samuelsson@lejatouring.se

Peter Lendahl
Peter arbetar med beställningstrafik och trafikledning samt är expert på dagsresor.
peter.lendahl@lejatouring.se

Anders Gimströmer
Försäljning och marknad
anders.gimstromer@lejatouring.se

Bo Knutsson (Verkstad)
Bosse ser till så att våra bussar fungerar
bosse@lejatouring.se

Christian Ivarson
Trafikledare Linjetrafiken
christian.ivarson@lejatouring.se 

 

System C2

När du vill kommentera något, lämna gärna din synpunkt!
Lämna synpunkt >>

Vill du logga in?
Till System C2 >>

Leja Touring AB

Argongatan 14
431 53 Mölndal

Telefon
Kontor: 031 87 08 60

E-post: info@lejatouring.se

logo